Wesołych Świąt!

Szanowne Grono Pedagogiczne, Szanowni Pracownicy Administracji i Obsługi,
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Przyjaciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Jastkowicach

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen nadziei, która płynie z tajemnicy Zmartwychwstania, i niech przyniesie ukojenie oraz odpoczynek od codziennych trosk.

Życzę Wam, aby te święta były okazją do spędzenia czasu w gronie najbliższych, pełne ciepła, radości oraz wzajemnej życzliwości. Niech będą one również momentem refleksji i wewnętrznego odnowienia, inspirującym do dalszego osobistego, jak i wspólnego rozwoju.

Niech wielkanocny czas przyniesie Wam wiele siły i energii do pokonywania codziennych wyzwań, a jasne promienie wiosennego słońca rozjaśniają każdy nowy dzień. Życzę zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Niech te Święta Wielkanocne będą dla nas wszystkich czasem nadziei, który pomoże nam wzajemnie się wspierać i czerpać z życia to, co najlepsze.

Z wyrazami szacunku,
Witold Stasiake