TEATR W SIECI/NATENCZAS

Za nami finał pokazów będących efektem warsztatów poprowadzonych przez zawodowych aktorów z uczniami szkół z terenu Podkarpacia w ramach projektu TEATR W SIECI/ NATENCZAS
Uczniowie naszej szkoły pod opieką aktorki Joanny Baran-Marczydło i koordynatora Konrada Cholewińskiego przygotowali i zaprezentowali etiudę na podstawie dramatu Antona Czechowa pt. “Trzy siostry”
Mimo tego, iż nie udało nam się zająć miejsca na podium dziękujemy uczniom za pełen profesjonalizm, poświęcenie i godne reprezentowanie szkoły na deskach sceny głównej Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie prezentując bardzo wysoki poziom artystyczny.
Sam fakt uczestniczenia w finale i możliwości zaprezentowania swoich umiejętności w gronie 20 zakwalifikowanych szkół z całego województwa jest olbrzymim osiągnięciem i wyróżnieniem
Serdecznie dziękujemy za przychylność Gmina Pysznica i wsparcie finansowe
Wydarzenie zrealizowano w ramach Przestrzeni Sztuki. Program finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.
Projekt został wsparty przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.