Dyktando na Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Serwis  Dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza Nauczycieli i Uczniów, na wyjątkowe dyktando z nagrodami!

Wydarzenie odbędzie się oczywiście 14.10.2022 r. Zostanie rozegrane w 100% online, a więc do udziału niezbędny będzie komputer z dostępem do internetu. Ważne, aby mieć możliwość skorzystania z głośników lub słuchawek, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Takie, jak na szkolnej lekcji!

Dyktando będzie dostępne do rozwiązywania między 18:00 a 19:00. Nagranie, stanowiące treść dyktanda, będzie można samodzielnie zatrzymywać i przewijać, a więc każdy będzie mógł dostosować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na stronie: kliknij

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody! Powodzenia!

Z wyrazami szacunku
Zespół Dyktanda.pl 

REGULAMIN KONKURSU

Previous
Next