Charzewice i Rozwadów na dawnej pocztówce i fotografii

Charzewice i Rozwadów na dawnej pocztówce i fotografii
Mariusz Szewc

                Na rynku wydawniczym ukazała się nowa pozycja książkowa o charakterze historyczno-regionalnym pt. “Charzewice i Rozwadów na dawnej pocztówce i fotografii”. Jest to katalog pocztówek z okresu 1895 – 2020. Autorami tego katalogu są Mariusz Szewc i Andrzej Głogowski, książka zawiera ponad 250 oryginalnych pocztówek przedstawiających Rozwadów i Charzewice. Pan Mariusz Szewc jest autorem dwóch książek “Wczoraj i dziś. Stalowa Wola na pocztówkach” (2005) oraz “Rozwadów miasto ze wspomnień” (2012).
Egzemplarz trzeciej “Charzewice i Rozwadów na dawnej pocztówce i fotografii” Pan Szewc przekazał na ręce Pani Dyrektor – Haliny Kochan do biblioteki szkolnej gdzie uczniowie będą mogli zapoznać się z historią pocztówki oraz zgromadzonymi zbiorami.
W najbliższym czasie odbędzie się też promocja tej publikacji.