Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jastkowicach poszukuje materiałów (zdjęcia, pocztówki, listy, broszurki, wspomnienia, filmy, pamiątki związane z AK) dotyczących działań Armii Krajowej a w szczególności ich członków dlatego też prosimy rodziny o kontakt z nami w celu udostępnienia lub kopiowania tych materiałów na stronę internetową szkoły.
Kontakt: mgr Mariusz Szewc – nauczyciel Historii i Wiedzy o Społeczeństwie – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 17

wczoraj 86

w ciągu tygodnia 763

w ciągu miesiąca 1822

w sumie 108960