Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jastkowicach poszukuje materiałów (zdjęcia,pocztówki, listy, broszurki, wspomnienia, filmy, pamiątki związane z AK) dotyczących  działań Armii Krajowej a w szczególności ich członków dlatego też prosimy rodziny o kontakt z nami w celu udostępnienia lub kopiowania tych materiałów na stronę internetową szkoły.
Kontakt: mgr Mariusz Szewc – nauczyciel Historii i Wiedzy o Społeczeństwie – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wypracowanie pierwszoklasisty

 

 

To jest mój tatuś

Dzisiaj znów wrócił z pracy pijany

I krzyczał na mamę

Potem siedział nad talerzem kapuśniaku

Moczył w nim wąsy

Położył się spać w ubraniu

Teraz chrapie na cały dom

 

To jest moja mama

Cały dzień zmywała podłogę

Gotowała kapuśniak

Czekała na tatę

Nawet nie miała czasu zapytać

Jak mi poszło w szkole

Teraz ogląda telenowelę

I chlipie w chusteczkę

 

To jest moja siostra

Rano wróciła z dyskoteki

I nie poszła do szkoły

Powiedziała bądź cicho szczeniaku

Mam kaca, boli mnie głowa

Teraz stoi w bramie

I całuje się z synem sąsiadów

 

To jest mój pies

Kocham go

A on kocha mnie

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 19

wczoraj 114

w ciągu tygodnia 511

w ciągu miesiąca 2678

w sumie 8619