„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, ktoś, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł, do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania i działania”.

Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy w Dniu Edukacji Narodowej pragnę podziękować Wam za zaangażowanie  w pracę, za życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie obdarzacie uczniów. Za to także, że jesteście twórczy i kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw. Życzę Wam nieustającej satysfakcji, entuzjazmu i radości z osiągnięć w pracy zawodowej, a także pomyślności w życiu osobistym.

 

Nie mogę również w swoich podziękowaniach pominąć pracowników obsługi
i administracji, bez których zaangażowania nasza szkoła nie przypominałaby miejsca, jakim jest.

Wam, Drodzy Uczniowie, życzę dziś, abyście dzięki edukacji coraz lepiej rozumieli otaczający świat. Aby Wasi nauczyciele wierzyli w wasze możliwości, a Wy, abyście doceniali swoich nauczycieli
i pamiętali, że w życiu liczą się nie tylko sukcesy, bo trudności i porażki mogą okazać się czymś pożytecznym, czymś co wzmacnia człowieka i pozwala mu odkrywać własną siłę.

Dyrektor szkoły
Halina Kochan

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 67

wczoraj 125

w ciągu tygodnia 633

w ciągu miesiąca 422

w sumie 208281