Dzień Babci i Dziadka w klasie III

Dnia 31 stycznia 2020 r. odbyło się uroczyste spotkanie uczniów klasy III z Babciami i Dziadkami. Dzieci przygotowały  pod kierunkiem wychowawcy przedstawienie pt. „Życzenia dla Babci i Dziadka”, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich wnuków. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 118

wczoraj 159

w ciągu tygodnia 1370

w ciągu miesiąca 6983

w sumie 144125