WYGRALI W TYSIĄCA

Dnia 6.12.2019 r. uczniowie Szkół Podstawowych z Jastkowic i Pysznicy wraz z opiekunami Panem Konradem Cholewińskim i Panem Wacławem Portką udali się na warsztaty integracyjno – edukacyjne do Rzeszowa. Wyjazd był urozmaicony dwugodzinnym pobytem w Parku Trampolin FlyPark, krzepiącym posiłkiem oraz dopingowaniem siatkarzy Asseco Resovii w meczu przeciwko drużynie Jastrzębskiego Węgla. Warsztaty udało się zorganizować i sfinansować dzięki funduszom pozyskanym w projekcie Wygraj w tysiąca Edycja 9 - 2019 organizowanemu przez FUNDACJĘ SMK FUNDUSZ LOKALNY oraz Gminę Pysznica. Serdecznie dziękujemy darczyńcom za docenienie naszego projektu oraz możliwość zintegrowania zespołów szkolnych z Jastkowic i Pysznicy czego efektem będą kolejne planowane działania.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 7

wczoraj 64

w ciągu tygodnia 541

w ciągu miesiąca 2404

w sumie 133048