Święta Bożego Narodzenia to czas przepełniony magią wigilijnej nocy, czas przebaczania i miłości, okres wielu refleksji osobistych i pamięci o bliskich, a zarazem czas wesołego kolędowania i nadziei płynącej ze świadomości, iż Bóg stał się człowiekiem, „dzieląc z nami trudy i znoje”…

Łamiąc się symbolicznie wigilijnym opłatkiem, pamiętajmy, że człowiekowi do szczęścia potrzebny jest drugi człowiek. Prosimy przyjąć na ten czas życzenia Bożego błogosławieństwa, radości i pokoju serca.

Niech Nadchodzący Nowy Rok będzie kolejnym rokiem życia z pasją, czasem pomyślności, serdeczności i międzyludzkiej życzliwości. 

Uczniom szczególnie życzymy sukcesów, dobrych ocen, spełnienia marzeń – marzycielom, przyjaźni, radości, prezentów i czaru świątecznej atmosfery. Rodzicom zaś, aby twarze ich dzieci zawsze rozpromieniał uśmiech.

Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia życzą: dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy PSP w Jastkowicach.

Wesołych Świąt i Do Siego Roku!

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 6

wczoraj 42

w ciągu tygodnia 6

w ciągu miesiąca 517

w sumie 157181