Święto Szkoły

W dniu 24 października zgodnie z coroczną tradycją odbyły się uroczystości związane z 15-tą rocznicą nadania naszej szkole zaszczytnego imienia Armii Krajowej. Inauguracją obchodów była uroczysta Msza Św. w kościele parafialnym w Jastkowicach, w której udział wzięli uczniowie, rodzice, dyrekcja, nauczyciele oraz zaproszeni goście m.in. wójt Gminy Pysznica p. Łukasz Bajgierowicz.

Dalszą częścią uroczystości była akademia. Uczniowie przedstawili montaż słowno – muzyczny poświęcony wydarzeniom II wojny światowej oraz pamięci żołnierzy AK pt. „Każdym życia tchnieniem bądźcie ich godni…” W tym uroczystym dniu odbyło się również ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej. Na zakończenie obchodów Święta Szkoły społeczność uczniowska wraz z nauczycielami, dyrekcją oraz zaproszonymi gośćmi udała się na cmentarz parafialny w Jastkowicach, by oddać hołd Ofiarom Faszyzmu i Komunizmu.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 2

wczoraj 41

w ciągu tygodnia 162

w ciągu miesiąca 227

w sumie 158177