Uczennice naszej szkoły docenione w konkursie fotografii przyrodniczej

Dnia 17 października 2019r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt.: „Krajobraz marzeń” zorganizowanego przez Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie fotografii przedstawiającej piękno parku krajobrazowego danej okolicy. Nasza uczennica – Maja Maślach z kl. V a zdobyła II miejsce w kategorii wiekowej klas IV-VI, za zdjęcie zatytułowane „Rezerwat przyrody Imielity Ług.” Doceniona została również uczennica kl. VII a – Paulina Ciba, która otrzymała wyróżnienie w kategorii klas VII-VIII, za zdjęcie pt.: „Leśnymi drogami.” Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w tym konkursie, a nagrodzonym uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 41

wczoraj 38

w ciągu tygodnia 160

w ciągu miesiąca 225

w sumie 158175