Ogólnopolski Tydzień Kariery

W dniach 21-27 października odbył się Ogólnopolski Tydzień Kariery pod hasłem: „Pasja, profesja, powołanie”. W ramach działań w klasach II „a” i II „b” odbyły się lekcje warsztatowe. W tematykę zajęć uczniów wprowadził film o najpopularniejszych zawodach. Dzieci dowiedziały się, co oznacza stwierdzenie, że wykonywany zawód jest naszym powołaniem i pasją.  Dodatkowo uczniowie w czasie zajęć wykonali szereg zadań i ćwiczeń w tematyce kariery zawodowej: dobierali podpisy do zawodów, odszukiwali i dopasowywali atrybuty do zawodów, zagrali w popularną wersję gry double-zawody. Na koniec wykonali pracę plastyczną „Mój wymarzony zawód”.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 41

wczoraj 38

w ciągu tygodnia 160

w ciągu miesiąca 225

w sumie 158175