W dniu 26.09.2019 roku klasy II wyjechały do Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli na wystawę pt. „Wmiksuj się”. Prezentowana ekspozycja pozwoliła uczniom poznać naturę dźwięków, a przede wszystkim poeksperymentować z nimi. Uczniowie przekonali się, że można ugryźć dźwięk, usłyszeć go bez użycia uszu, można się nim też świetnie bawić. Ekspozycja składała się ze stanowisk, na których każdy uczeń mógł sam zmierzyć się ze zjawiskiem dźwięku – zostać DJ-em, posłuchać rytmu własnego serca, wykrzyczeć się do woli, przekonać się jak brzmi głos w jaskini, a jak na koncercie oraz zagrać melodię na tubach – klapkiem! Ta interaktywna wystawa dostarczyła wielu emocji naszym uczniom.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 16

wczoraj 45

w ciągu tygodnia 61

w ciągu miesiąca 126

w sumie 158076