Promocja zdrowia

Uczniowie klas I-III brali udział w zajęciach z Promocji Zdrowia pod hasłem „Promocja zdrowia poprzez właściwe odżywianie się oraz właściwe postawy proekologiczne”. Uczniowie młodszych klas poznali piramidę żywienia, rolę witamin w organizmie, znaczenie składników odżywczych w poszczególnych produktach. Dowiedzieli się także jak ważna rolę pełnią w codziennej diecie warzywa i owoce.  Na koniec dzieci przygotowały pyszne dania z wykorzystaniem owoców i warzyw. Klasy I „a” i I „b” przyrządziły pyszne owocowe szaszłyki.  Klasa II i III przygotowały pożywne i zdrowe kanapki.  W naszej szkole, szczególnie kładziemy nacisk na propagowanie zdrowego trybu życia.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 51

wczoraj 59

w ciągu tygodnia 110

w ciągu miesiąca 997

w sumie 111106