Spotkanie z posłem RP

14 listopada br. w naszej szkole gościliśmy posła RP – Rafała Webera. Pan poseł przybył do naszej szkoły na zaproszenie Dyrektora Szkoły oraz nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie, Mariusza Szewca. Podczas spotkania z uczniami pan poseł opowiadał o charakterze pracy w Sejmie oraz samorządzie. Uczniowie zadawali wiele ciekawych pytań z zakresu szkolnictwa i polityki. Po zakończonym spotkaniu Pan poseł RP Rafał Weber zaprosił uczniów uczestniczących w tym spotkaniu do odwiedzenia go w budynku sejmowym w Warszawie, na co uczniowie przystali chętnie. Na koniec jeszcze pozostawił wpis w Złotej Księdze. Panie Pośle, my – młodzież szkolna z PSP Jastkowice – dziękujemy za wystąpienie i zaproszenie do Warszawy.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 47

wczoraj 127

w ciągu tygodnia 174

w ciągu miesiąca 2960

w sumie 153527