W dniu 27.04.2018 grupy 0 „a” i 0 „b”  odbyły wycieczkę do Jednostki Wojskowej w Nisku z okazji uroczystych obchodów Święta Wojsk Inżynieryjnych – „Dnia Sapera”. Dzieci miały możliwość zapoznać się z pracą żołnierzy – saperów. Z zaciekawieniem obserwowały uroczystą zbiórkę zebranych żołnierzy i defiladę przy akompaniamencie orkiestry wojskowej. Przedszkolaki odśpiewały wspólnie z żołnierzami nasz hymn narodowy. Uczestniczyły w prezentacji pojazdów wojskowych: armat, samochodów, sprzętu wojskowego, czołgów. Miały możliwość wejść do środka pojazdów, co sprawiło im ogromną radość. Żołnierze stworzyli bardzo miłą atmosferę, dzięki której dzieci śmiało podchodziły do wojskowych, zadawały pytania, oglądały broń oraz podziwiały wszelkie akcesoria wojskowe.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 5

wczoraj 105

w ciągu tygodnia 218

w ciągu miesiąca 1435

w sumie 92446