Konkurs recytatorski LOGO-RYMY

27 kwietnia w naszej szkole odbył się Logopedyczny Konkurs Recytatorski „Logo – Rymy”. Do konkursu przystąpiło 16 uczniów klas I – III. Tego dnia swoje umiejętności zaprezentowały nie tylko dzieci objęte terapią logopedyczną. Wszyscy recytowali wiersze pani Moniki Zielińskiej-Miętkiewicz. Dzieci solidnie przygotowały się do konkursu. Występom towarzyszyło wiele emocji, a wiersze obfitowały w trudne do wymówienia słowa. Romek kawaler, żuraw żużlowiec, uczynna czapla to tylko niektórzy bohaterowie recytowanych tekstów. Komisja konkursowa podczas prezentacji wierszy oceniała poprawność wymowy, znajomość tekstu oraz wrażenia artystyczne.  

Wyniki konkursu:

I miejsce ex aequo: Julia Czuba – kl. III a, Aleksandra Ludjan – kl. II

II miejsce: Angelika Kusiowska – kl. III b

III miejsce: Zofia Nowak – kl. II

Wyróżnienia: Izabela Lebioda – kl. I, Julia Maślach – kl. III b

Jeszcze raz gratulujemy laureatom!

Organizatorzy konkursu składają podziękowania pani Monice Zielińskiej-Mietkiewicz, autorce „Logo – Rymów”, która do wszystkich uczestników skierowała ciepłe i mądre słowa.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 129

wczoraj 106

w ciągu tygodnia 129

w ciągu miesiąca 2674

w sumie 99653