Współczesne Misterium Męki Pańskiej

28. marca społeczność naszej szkoły  miała okazję obejrzeć niesamowite widowisko - Współczesne Misterium Męki Pańskiej pt. „Codzienne wybory” według scenariusza s. Agnieszki Miduch SCSC. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy II G pod opieką i kierownictwem p. Renaty Bącal-Pączek i ks. dra Piotra Pietrońskiego. Misterium było niezwykłym przeżyciem - odważny i mądry tekst, emocjonująca gra aktorska, znakomita scenografia i świetna oprawa muzyczna przygotowana przez p. Jadwigę Ciba-Powęzka. Wiele gratulacji i pochlebnych recenzji  świadczy o tym, jak ogromne wrażenie zrobiło przedstawienie na widzach. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego widowiska artystycznego.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 130

wczoraj 106

w ciągu tygodnia 130

w ciągu miesiąca 2675

w sumie 99654